Neden Web Sitesi Kurmalısınız?

Profesyonel, hızlı, mobil ve SEO uyumlu bir web siteniz olsun isterseniz bize ulaşabilirsiniz.

İşletmenizi, ürünlerinizi veya sunduğunuz hizmetleri çok daha fazla kişiye sergilemeniz için mutlaka bir web siteniz olması gerektiğini unutmayın.

Googsi’yi tercih edin kafanızda ki web sitesi nasıl kurulur sorusuna yanıt olalım.

İnternet Sitesi Kurmak İster misiniz?

Web siteniz olsun istiyorsunuz ancak nasıl ve nereye yaptıracağınız hakkında fikriniz yok mu? Artık var.. Googsi’ye ulaşarak hemen sektörünüze uygun, profesyonel ve etkileyici bir web siteniz olabilir. İster özel ister hazır web sitesi tasarımı ile bütçenize en uygun web tasarımı modelini hazırlıyoruz.

Bizimle iletişime geçip web tasarımı yaptırmak istediğinizi beyan etmenizin ardından sektörünüz, ürünleriniz veya sunduğunuz hizmetler hakkında detaylı bilgi istiyoruz. Web sitenizin hangi kitleye ve lokasyona hizmet edeceği hakkında detaylı bilgi aldıktan sonra web sitenizi hazırlamaya başlıyoruz. Tasarım esnasında güncel kodlama yapılarını tercih ediyor, hızlı ve kurumsal yapıya sahip bir tasarım çıkarıyoruz.

Ziyaretçilerinizin aradığı bilgi, ürün ve hizmeti çok kolay ve kaybolmadan bulabilmesi için karmaşık değil net ve etkileyici sayfalar dizayn ediyoruz.

Web Tasarım Yaptırmadan Önce Bilinmesi Gerekenler

  • Web sitenizi tasarlayacak olan kişi yada firma güvenilir ve sürekli ulaşılabilir olmalıdır.
  • Web siteniz için kullanacağınız alan adı (domain) firmanızı doğru yansıtacak şekilde olmalıdır.
  • Kullanılacak olan web hosting (web alanı) hızlı, uptime süresi yüksek ve hızlı şekilde destek alınabilir olmalıdır.
  • Web sitenizi yaptırmadan önce istediğiniz web sitesini kurgulamanız tasarımın doğru olması için önem teşkil etmektedir.
  • Web sitenizde kullanacağınız makale ve içerikler benzersiz (özgün) olmalıdır.
× WhatsApp Destek