Kurumsal Web Tasarım Çözümleri

Sektörünüze Uygun Profesyonel ve Kurumsal Web Sitesi Kurmak İster misiniz?

Kurumsal web tasarım ajansı olarak, günümüz teknolojilerini kullanarak işletmenizi veya kurumunuzu en doğru şekilde yansıtacak, hizmetlerinizi ve ürünlerinizi en iyi şekilde duyurabileceğiniz ve potansiyel müşterilerinizi artırmanıza olanak tanıyan seçkin web siteleri tasarlıyoruz.

Sektör, rekabet veya aranma hacmi ne olursa olsun küçüklü büyüklü her işletme ve kurumun mutlaka bir web sitesi olmasına ihtiyaç duyduğu günümüzde Googsi olarak tüm müşterilerimize kurumsal web sitesi kurma konusunda en profesyonel şekilde hizmet vermek için kendimizi sürekli olarak geliştiriyor ve çalışıyoruz.

Web sitesi tasarımı konusunda alanında uzman, profesyonel ve çözüm odaklı çalışan bir ajans arayışı içindeyseniz Googsi size uzman ekibi ile en iyi ve doğru hizmeti sağlar.

  • Yaptığımız tüm siteler her cihazdan kolay ve rahat ziyaret edilebilecek %100 mobil uyumlu şekilde tasarlanmaktadır.
  • Tasarımlarımız işletmenizi doğru yansıtacak, iyi bir kullanıcı deneyimi sunacak şekilde planlanır.
  • Temiz ve doğru kodlama ile hızlı açılan web siteleri üretiriz.
  • Hazırladığımız tasarımların tümü hızlandırma çalışması yapıldıktan sonra teslim edilir.
  • Arama motorlarına uyumlu tasarımlar yaparız. SEO çalışması istediğinizde siteniz bu çalışmaya uygun olacaktır.
  • Web kalite standartlarına uygun şekilde kodlar ve tasarlarız.

Web tasarımı, internette görüntülediğimiz web sitelerinin gördüğümüz kısmını yani arayüzünü ifade eden bir terimdir. Genellikle arka planda çalışan yazılımın değilde ön planda bulunan kullanıcı deneyiminin yönlerini ifade etmektedir. Web tasarımı geçmişte yalnızca masaüstü tarayıcılar için geliştirilirken 2010'un ortalarından sonra internetin cep telefonlarında kullanılmaya başlaması ile çok daha önemli bir hale geldi.

Bir web tasarımcısı, bir web sitesinin görünümü, düzeni ve bazı durumlarda içeriği için çalışır. Görünüm, kullanılan renkler, yazı tipleri ve görselleri kapsamaktadır. Düzen, site içerisinde yer alan bilgilerin nasıl yapılandırıldığı ve kategorize edildiğini ifade eder.

İyi bir web tasarımı kullanımı kolay olduğu gibi estetik açıdan göze hoş görünmelidir. Ayrıca web sitesi yansıttığı markaya, hizmete ve sektöre uygun olmalıdır. Günümüzde dünya üzerinde aktif olarak hizmet veren bir çok websitesi kullanıcıların dikkatini dağıtmayacak yada kafalarını karıştırmayacak alakasız bilgilerin olmadığı ve işlevsel olacak şekilde tasarlanmıştır. Bir web tasarımcının tasarım esnasında dikkat edeceği en temel nokta potansiyel kullanıcıların aradıkları bilgiye hızlı ve kolay ulaşarak hayal kırıklığı yaşamamasıdır.

Web sitesi mutlaka hem masaüstü hemde mobil cihazlarda iyi çalışmalı ve hem duyarlı hemde uyarlanabilir şekilde olmalıdır. Duyarlı tasarımlarda içerik ekran boyutuna bağlı olarak dinamik bir şekilde hareket etmektedir. Uyarlanabilir tasarımlarda, web sitesi içeriği, ortak ekran boyutlarında sabitlenmektedir. Bu prensipler kullanıcıya güven vereceği gibi site yada sayfa içerisinde gösterdiği etkileşimin devam etmesine olanak tanımaktadır. Bu doğrultda web sitesi kolay erişilebilir, hızlı açılabilir ve istenilen bilgiyi eksiksiz bir şekilde sunmalıdır.

Mobil Uyumlu
Hızlı
SEO Uyumlu

Web siteniz işletmenizi ne kadar doğru yansıtırsa ziyaretçinizde bir o kadar fazla olacaktır. Web sitenizin tasarımını bitirip işimizi bitirmiyor, sizlere web sitenizde olması gerekenler hakkında geniş ve detaylı bilgi veriyoruz. Googsi ile yapacağınız çalışmalar doğrultusunda siteniz daha fazla ziyaretçi alacak ve buna istinaden telefon trafiğiniz artış gösterecektir.

Arama motorlarında çok daha fazla kişiye hitap etmek için ihtiyacınız olan içerikleri ister siz hazırlayabilir, isterseniz biz üretebiliriz. Böylece web siteniz hem sürekli olarak güncel kalacak hemde merak edilen konuları ele alarak çok daha fazla ziyaretçinin web sitenize ulaşmasını sağlayacaksınız.

Googsi
Web Ekibi
Merak Ettikleriniz

Web Tasarım Hakkında Sıklıkla Sorulan Sorular

Web sitesi tasarımı yaptırmak isteyen siz değerli müşterilerimizin merak ettiği tüm soruları detaylı bir şekilde yanıtlamaya çalıştık. Web sitesi sahibi olmadan önce ve olduktan sonra bilmeniz gerekenleri tüm ayrıntılarıyla derledik.
Web tasarım bir web sitesinin müşteriler / ziyaretçiler tarafından görülen ön yüzüdür. Sitede görülen tüm menü, görsel, içerik ve benzeri tüm öğeler web tasarımı kapsamaktadır. Web tasarımı yapılırken sitenin hızlı açılması, ziyaretçinin aradığı bilgiye, ürüne veya hizmete hızlı ulaşması gibi faktörler göz önüne alınmalıdır.
Web tasarım fiyatları en çok merak edilen konulardan biridir. Bir çok firma sabit fiyatlı web tasarım hizmeti sunmaktadır. Ancak sabit fiyatı olan web sitelerinde ek özellikler, düzenleme vs. gibi istekleriniz olduğunda fiyat değişiklik gösterecektir. Ayrıca hazır web sitesi hizmeti sunan çoğu firma içeriklerin girişini sizin yapmanızı istemektedir. Googsi olarak hazır sunduğumuz web tasarım paketlerinde bile içeriklerin girişini bizler SEO uyumlu şekilde yapmaktayız. Müşterilerimize sunduğumuz tüm hazır siteler hem SEO uyumlu olduğu gibi hemde hızlı açılacak şekilde tasarlanmaktadır. Hazır web sitesi müşterilerimize parayı al çekil politikası asla uygulanmaz. Buna istinaden sitenizde olmasını istediklerinizi bizlere doğru ve net şekilde yansıttığınızda en doğru web tasarım fiyatını öğrenebilirsiniz. Genel olarak web tasarım fiyatları 1500 TL'den başlamaktadır.
Yıllardır içinde bulunduğumuz web sektöründe biz kötüyüz diyen bir firma ile henüz karşılaşmadık ":)" Ancak en iyi web tasarım firmasında olması gerekenleri sıralayabiliriz. Öncelikle yaptığınız işi veya verdiğiniz hizmeti yakından tanımalı ve yüzeysel olarak bile olsa fikir edinmelidir. Sizin istediklerinizi iyi dinlemeli olması ve olmaması gerekenler hakkında bilgi vermelidir. Web sitenizi 7/24 aktif tutmaya çalışmalı ve herhangi bir sorunda derhal çözüm odaklı olmalıdır. En önemli kriter ulaşılabilir bir kişi yada firma ile çalışmanız gerekmektedir. Ulaşılması zor olan firmalar ile çalışmanız web sitenizin kapanmasına kadar üzücü ve hoş olmayan bir şekilde sonuçlanabilecektir. Googsi olarak siz değerli müşterilerimize WhatsApp üzerinden en hızlı şekilde destek oluyor ve çözüm odaklı çalışıyoruz.
Googsi olarak iki ayrı paket sunuyoruz. Bunlardan biri hazır bir diğeri ise özgün tasarım hizmetidir. Düşük bütçesi olan yada ilk olarak düşük bir bütçe ile başlangıç yapmak isteyen müşterilerimize hazır temalar kullanarak yardımcı olmaya çalışıyoruz. Özel tasarımlar ise tamamen kişi yada firma için özgün ve benzersiz şekilde googsi tarafından tasarlanmış web siteleridir. Hazır veya özgün ayırt etmeksizin tüm web sitelerinde WordPress yönetim paneli mevcuttur. Tüm web siteleri hızlı açılacak ve ziyaretçilerin aradıklarına kolay ulaşabilecekleri şekilde kodlanmaktadır.
Googsi olarak tüm web sitelerini WordPress alt yapısı kullanarak hazırlıyoruz. WordPress'e ait olan yönetim paneli aracılığıyla web sitenizin kontrolünü ve yönetimini kolayca sağlayabilirsiniz.
Günümüzde web siteleri büyük trafiğini mobil cihazlardan almaktadır ve bu doğrultuda arama motorları mobil uyuma öncelik vermektedir. Dolayısıyla sahip olacağınız web sitesi mutlaka responsive yani mobil uyumlu olmalıdır. Biz googsi olarak sitenizin cep telefonu, tablet ve bilgisayar gibi tüm cihazlara uyumlu olacak şekilde hazırlamaktayız.
Web tasarım hizmeti veren firma yada kişiler tamamen çevrimiçi hizmet sunmaktadır. Dünyanın neresinde olursa olsun bir firma ile çalışabilirsiniz. En yakınınızda bulunan bir firma ile düzgün bir şekilde çalışamazken kilometrelerce ötede ki bir firma ile gayet uyumlu bir şekilde anlaşabilir ve çalışabilirsiniz. Bu firmanın fiziksel olarak yakınlığı ile alakalı bir durum değildir. Önemli olan uzakta olsa destek alabileceğiniz ve web sitenize sahip çıkabilecek kendi web sitesi gibi ilgilenebilecek bir firma olması ile alakalı bir durumdur.